Підшипники передньої маточини Ланос, Авео 1.5, Сенс (комплект 2-шт) FAG Німеччина



- Готово до відправки
- Код: 606661(2)
930 ₴/комплект
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипники передньої маточини Ланос, Авео 1.5, Сенс (комплект 2-шт) FAG Німеччина
Каталожний номер - 713644160
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713644160 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Astra, Vectra, Ascona, Corsa, Kadett, Nexia |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴/комплект



